Bio haarden regio Tielt

Ook in het landelijke Tielt heeft de bio-ethanol haard zijn plek veroverd: als tweede vuur in de zithoek naast de grote leefkeuken, in de pastoriewoning waar het kanaal aan de verkeerde kant zit, of in het bureau van de hoeve die al een houtkachel heeft. We leveren en plaatsen biohaarden in Tielt, Aarsele, Kanegem en Schuiferskapelle.

Het tweede vuur in huis

Waar de houthaard de leefkeuken verwarmt, zorgt een biobrander in salon of tv-hoek voor avondsfeer zonder een tweede kanaal te moeten trekken. Het toestel werkt volledig autonoom: geen leiding, geen afvoer, geen stopcontact nodig.

In verbouwde hoeves bouwen we branders ook in bestaande schouwmantels waarvan het kanaal werd afgesloten — het oude vuurbeeld keert terug, zonder kanaalrenovatie.

Eerlijk over wat een biohaard wél en niet is

Een biohaard is een sfeertoestel, geen hoofdverwarming — dat zeggen we er in Tielt eerlijk bij. Zoek je echte warmte, kijk dan naar de houthaarden of gashaarden voor Tielt; voor de gezellige uren is bio onklopbaar in eenvoud.

Het Tieltse buitengebied kent zijn klassiekers: de vierkantshoeve met dichtgemetste schouwen, de jaren-70-fermette met één centraal kanaal, de pastorie met mantels in elke kamer. In elk van die situaties is er wel een kamer waar vuur gewenst maar een kanaal onhaalbaar is — en precies daar schittert de biobrander. We zien hem opduiken in leeshoeken, master bedrooms en zelfs in de veranda met zicht op het veld. Klein in verbruik, groot in gezelligheid, en geplaatst op één voormiddag.