Gashaarden regio Roeselare
Gashaarden voor de Roeselaarse woningmix
De interbellumwoningen langs de invalswegen hebben dikwijls een schouw die we met een voering opnieuw bruikbaar maken; in de nieuwbouwwijken werken we met een concentrische gevel- of dakdoorvoer. Bij beide trajecten hoort een correcte vermogensberekening, zodat het toestel past bij de goed geïsoleerde schil van vandaag.
Cerga-attest zonder omwegen
Onze eigen Cerga-gecertificeerde installateurs sluiten aan, stellen af en attesteren in één beweging — handig voor wie zijn renovatiedossier of EPB-verslag op orde wil.
Met modulerende branders en thermostaatbediening stook je gericht één ruimte warm in plaats van het hele huis — een besparing die je voelt op de energiefactuur.
Afgewerkt tot in de wand
Een haardwand op maat in Roeselare integreert toestel, tv en berging in één strak geheel.
Bekijk het overzicht haarden in Roeselare of rij tien minuten naar onze showroom in Ingelmunster en zie de toestellen branden.
Roeselare is bovendien een stad van ondernemers en tweeverdieners: tijd is er schaars, en dat verklaart waarom de gashaard er de houthaard steeds vaker vervangt. Geen blokken sjouwen vanuit de garage, geen asbak leegmaken op zondagavond — wel hetzelfde gezellige vlambeeld, gestuurd vanuit de zetel of zelfs vanop het werk via een app. Voor wie in het centrum woont, telt nog een argument: in een dichtbebouwde straat is droge houtopslag gewoon niet praktisch. De wijken Krottegem en het Stationskwartier, volop in vernieuwing, zijn daar het beste bewijs van.
